ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7495236
*
nr 749 5236
Spegel
metallram, 91x71
Utrop:
800 kr
Såld:
5.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 mars 2012
kl 18:24:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 21:43:26
1
750 kr
25/3 14:01:11
2
550 kr
25/3 14:01:36
2
700 kr
25/3 14:02:04
2
1.100 kr
25/3 16:59:36
3
1.100 kr
25/3 17:00:01
3
1.400 kr
25/3 22:41:05
4
1.300 kr
25/3 22:42:55
4
1.500 kr
26/3 09:24:02
3
1.600 kr
26/3 09:24:41
3
2.100 kr
26/3 13:39:22
5
5.800 kr
26/3 18:18:21
4
4.600 kr
26/3 18:18:53
4
5.200 kr
26/3 18:19:29
4
5.600 kr
26/3 18:19:56
4
Vinnande bud
26/3 18:21:49
4
justering av budtak
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metallram spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
nr 749 5236
Spegel
metallram, 91x71
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 5.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/3 21:43:26 | 1 | 750 kr |
25/3 14:01:11 | 2 | 550 kr |
25/3 14:01:36 | 2 | 700 kr |
25/3 14:02:04 | 2 | 1.100 kr |
25/3 16:59:36 | 3 | 1.100 kr |
25/3 17:00:01 | 3 | 1.400 kr |
25/3 22:41:05 | 4 | 1.300 kr |
25/3 22:42:55 | 4 | 1.500 kr |
26/3 09:24:02 | 3 | 1.600 kr |
26/3 09:24:41 | 3 | 2.100 kr |
26/3 13:39:22 | 5 | 5.800 kr |
26/3 18:18:21 | 4 | 4.600 kr |
26/3 18:18:53 | 4 | 5.200 kr |
26/3 18:19:29 | 4 | 5.600 kr |
26/3 18:19:56 | 4 | Vinnande bud |
26/3 18:21:49 | 4 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metallram spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59